%100 Halk olmak Kalk Gidelim’e başarı getirdi

%100 Halk olmak Kalk Gidelim'e başarı getirdi

Ekrana gelen bölümlerinde sıcak hikayesi ile izleyenleri keyiflendiren Kalk Gidelim, oyuncuları ile birlikte bir ekip olabilmeyi tam anlamı ile başaran dizilerden oldu. Aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine de katı veren ekip, kırmızı düdük projesi içinde kamera karşısına geçti.

Halk ile iç içe olmayı, onlardan biri olabilmeyi başaran Kalk Gidelim bu nedenle de çok sevildi. Dizinin yapımcısı olan Staff Film’in patronu Eyüp Üstün, dizinin bu başarısının arkasında yatan gerekçeleri anlattı.

En önemli noktanın, halkın yaşam tarzından farklı bir standartta yaşamadıkları olarak vurgulayan Üstün, “Bu dizide yapımcısından yönetmenine, oyuncusundan senaristlerine kadar herkes halkımızla aynı yaşam tarzına sahip” diye konuştu.

‘Mış’ gibi yapan bir ekip olmadıklarını, dizi sahnesinde menemen yedikten sonra, dışarıda gidip pekin ördeği yemedikleri gibi spesifik bir örnek veren yapımcı, “Biz de halkımız gibi kelle paça çorbası içen, kuru fasulye pilavı keyifle yiyen bir ekibiz.” dedi.

Üstün son olarak, “Bizi bugünlere getiren izleyicilere kuş bakışı bir yaklaşımdan uzak, samimi olmamız izleyici nazarında bir fark yaratmamızı sağladı” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*