Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

10 Ekim 2018 Çarşamba Reyting sonuçları – Jet Sosyete ne kadar izlendi?

Televizyon

10 Ekim 2018 Çarşamba Reyting sonuçları – Jet Sosyete ne kadar izlendi?

Yeni sezonuna, yeni gününde TV 8 ekranlarında başlayan Jet Sosyete 2.sezonun ilk bölümü ile ekranlara geldi. 10 Ekim 2018 Çarşamba reyting sonuçları da bu anlamda ne kadar izlendiğine yönelik merak konusu oldu.

10 Ekim Reyting sonuçları - Jet Sosyete ne kadar izlendi?

Sen Anlat Karadeniz, Çocuklar Duymasın ve Jet Sosyete dizilerinin ekrana geldiği 10 Ekim 2018 Çarşamba reyting sonuç tablosu ortaya çıktı. Sen Anlat Karadeniz şaşırtmayarak, tüm grupların ilk sırasında yer aldı.

Zaten Sen Anlat Karadeniz’in en çok izlenen dizi olacağına dair bir şüphe yoktu. Merak edilen, yeni sezonuna başlayan Jet Sosyete’nin yeni sezona nasıl bir açılış yapıp, ne kadar izleneceğiydi.

Sonuçlar çıktı, Jet Sosyete şaşırtmadı. 3 dizinin rekabet ettiği Çarşamba gününde Jet Sosyete 10. sırada yer aldı. Daha önce de AB izleyici kitlesi oldukça yüksek olan, TV 8’inde ‘AB’ izleyici kitlesini ekrana çekmeyi planlıyoruz diyerek transfer ettiğini açıkladığı Jet Sosyete, bu gruptaki izleyici kitlesini korudu.

Total grubunda 3.19 reyting alan Jete Sosyete 10. sırada yer alırken, AB grubunda ise 6.32 reyting alarak grubun üçüncü sırasında yer aldı.

Toplam izleyici grubunun biri olan Sen Anlat Karadeniz 13.96 reyting ile birinci olurken, günün bir başka dizisi olan Çocuklar Duymasın 3.77 reyting ile 8. sırada yer alıp günün en çok izlenen ikinci dizisi oldu. İşte 10 Ekim 2018 Çarşamba AB VE Total grubunun reyting sonuçları:

10 Ekim 2018 Çarşamba Total Reyting Sonuçları

10 Ekim 2018 Çarşamba Total Reyting Sonuçları

10 Ekim 2018 Çarşamba AB GRUBU Reyting Sonuçları

10 Ekim 2018 Çarşamba AB GRUBU Reyting Sonuçları

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı