12 yıl sonra yeniden! Gökhan Özoğuz’dan yeni sinema filmi sürprizi

Gökhan Özoğuz'dan yeni sinema filmi sürprizi

Geçtiğimiz akşam Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülenen ve basın mensupları ile kısa bir sohbet eden Athena grubunun solisti, sevilen şarkıcı Gökhan Özoğuz, film müjdesi verdi.

O şimdi asker ve O şimdi Mahkum isimli sinema filmleri ardından, Halit Ergenç, Fırat Tanış ve Emel Çölgeçen gibi isimler ile kamera karşısına geçerek Tramvay filminde rol alan ünlü şarkıcı, 12 yıl sonra yeni bir filmde oynamak için kolları sıvadı.

Yeni film müjdesi

Ünlü solist 2003’de O Şimdi Asker, 2005’de O Şimdi Mahkum ve 2006’da Tramvay isimli filmlerde rol aldıktan sonra televizyon ne de sinema dünyasında herhangi bir dizi veya film projesinde müzik hazırlamak dışında oyuncu olarak yer almadı.

O Ses Türkiye’den ayrılmasının arkasına sadece müzik çalışmalarına ağırlık vermek olmadığı açıklamalarından anlaşılan Özoğuz, “Uzun zamandır onunla alakalı çalışmalarımız var” dedi.

Mekan çıkışında açıklamalarda bulunan Gökhan Özoğuz, “Bir film projemiz var. Uzun zamandır onunla alakalı çalışmalar var. Senaryo çalışmaları üzerinde de çalışıyoruz” diye konuştu.

Vizontele, G.O.R.A, Kaçma Birader ve televizyon dizisi Kördüğüm gibi projelerin yönetmenliğini yapan Ömer Faruk Sorak’ın yöneteceği yeni film için cast çalışmaları devam ediyor.

gökhan özoğuz yeni sinema filmi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*