Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

18 Ekim 2018 Perşembe reyting sonuçları – Lider değişmedi

Televizyon

18 Ekim 2018 Perşembe reyting sonuçları – Lider değişmedi

18 Ekim 2018 Perşembe günü reyting sonuçları ilan edildi. Bir Perşembe günü daha günün tüm gruplarında en çok izlenen yapımı Atv’nin başarılı dizisi Bir Zamanlar Çukurova oldu.

18 Ekim 2018 Perşembe reyting sonuçları - Lider değişmedi

18 Ekim reyting sonuçları belli oldu. 18 Ekim 2018 Perşembe reyting sonuçları üzerinde Bir Zamanlar Çukurova, Bizim Hikaye ve Avlu arasında yaşanan rekabetin açık ara galiba Atv’nin sevilen dizisi oldu.

Yayınlanmaya başladıktan sonraki 2. bölümü ile reyting liderliğine yerleşen ve o günden sonra zirveden inmeyen Bir Zamanlar Çukurova, total grubunda özeti ile birlikte günün en çok izlenen yapımı olmayı başardı. Total’de yeni bölümü 12.51 reyting ile izlenen BZÇ, 6.83 reyting alan özeti ile birlikte total’in ilk iki sırasını kapadı. 10.84 reyting aldığı AB grubunda da günün birincisiydi.

Fox’un geçtiğimiz yıl Perşembe günlerinin lideri olan Bizim Hikaye ise, BZÇ ile birlikte kaybettiği izlenme oranları nedeni ile total grubunda sahip olduğu ilk sırasından da oldu. Hem BZÇ özeti hem de Fatih Portakal ile Ana Haber’in arkasında kalan Bizim Hikaye, total grupta 6.25 reyting ile ve AB grubunda da 5.12 reyting ile dördüncü sırada yer alırken, günün en çok izlenen ikinci dizisi olmayı başardı.

Günün bir başka dizisi olan Avlu ise 5.64 reyting ile total grubunun beşinci sırasında yer alırken, AB grubunda da 4.42 reyting ile altıncı sırada yer alabildi.

Prime time saatinde Olanlar Oldu isimli yerli sinemaya yer veren Show Tv total grubun 13. sırasında, AB grubunun da beşinci sırasında yer aldı. İşte reyting tablosu:

18 EKİM 2018 PERŞEMBE REYTİNG SONUÇLARI – TOTAL GRUBU

18 Ekim 2018 Perşembe Total Grubu Reytingleri

18 EKİM 2018 PERŞEMBE REYTİNG SONUÇLARI – AB GRUBU

18 Ekim 2018 Perşembe AB Grubu Reytingleri

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı