Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

2. Sayfa programı 29 Ekim’den itibaren Kanal D ekranlarında!

Televizyon

2. Sayfa programı 29 Ekim’den itibaren Kanal D ekranlarında!

Teve2 ekranlarında magazinin nabzını tutan 2. sayfa programı, önümüzdeki Pazartesi itibari ile Kanal D ekranlarında olacak.

2. Sayfa programı 29 Ekim'den itibaren Kanal D ekranlarında!

4 Kadın Zamanı ismi ile yayınlanmaya başlayan program bugün itibari ile final yaparak ekranlara veda ederken, 2. sayfa 29 Ekim itibari ile Kanal D ekranlarında başlayacak.

Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunumu ile teve2 ekranlarında büyük bir beğeni ile takip edilen, büyük kanallarda ki magazin programlarından çok daha fazla izlenme oranına sahip olan 2. sayfa, bundan sonra artık Kanal D ekranlarında olacak.

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa, gündem yaratacak konular, özel dosyalar, en özel konuklarla sıcacık sohbetleri ile hafta içi her gün sabah 09.30’da Kanal D ekranlarında yayınlanacak ve artık magazinin nabzını Kanal D ekranlarında tutacak.

Teve2’de bile izlenme oranlarında ilk 100 bazen de 50 arasında yer alan programın, büyük bir kanalda yayınlanmaya başlayınca en iddialı gündüz kuşağı programlarından biri olacağı tahmin ediliyor.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı