2. Sayfa Seksenler dizisinde evlenen oyuncu çifti konuk etti

2. Sayfa Seksenler dizisinde evlenen oyuncu çifti konuk etti

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunuculuğunu üstlendiği programa konuk olan oyuncu çift açıklamalarda bulundu. Güzel oyuncu Begüm Öner, sosyal medyadan gelen ahlaksız mesajlardan duyduğu rahatsızlığı dile getirirken, programda söyleyemeyeceğim türden diyerek, mesajların ne kadar ağır olduğunun altını çizdi.

Evlilikleri hakkında konuştular

Kariyerleri ile ilgili olarak, tekrar aynı dizi de rol almak gibi bir planları olmadıklarını söyleyen ikili, reklam veya film’de olabilir derken, önümüzde ki sezonda aynı tiyatro oyununda sahne alabilme durumları olduğunu belirtti.

Oyunculuk kariyerine Çocuklar Duymasın’da Haluk ve Meltem’in damadı olarak başlayan Ceyhun Fersoy, son olarak 2017 yılında yayınlanan Dostlar Mahallesi isimli dizi de rol almıştı. Ayrıca geçtiğimiz günlerde çekimleri tamamlanan Şafak Sezer’in yeni filmi Göktaşı’nda da rol alan oyuncu’nun bir süredir Survivor’da yarışmak gibi bir arzusu olduğunu da programda itiraf etti.

Acun Ilıcalı oyuncunun sesini duyup, bir sonraki Survivor macerasına devam eder mi bilinmez ama Fersoy böyle bir teklif gelmesi durumuna karşı düzenli olarak spor yapıp, kendisini hazır tutuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*