2. sayfa’da canlı yayında Berke Hürcan ve Almula Merter arasında gerginlik!

2. sayfa'da canlı yayında Berke Hürcan ve Almula Merter arasında gerginlik!

Programda devlet tiyatrolarından emekli olan Almula Merter, oyunculuk ile ilgili ‘paldır küldür’ oyunculuk söz konusu, herkes bu kadar kolay oyuncu olabiliyor mu şeklinde kurdukları cümle, programda gerginliğe neden oldu.

Mantar’dan türemiş gibi tiyatro oyuncuları türemiş diyen emekli oyuncu, bir süredir oyun oynamayıp, tiyatroya geri dönmesi ile ilgili eleştirel bir ifade kullanınca, Berke Hürcan, ben buraya sizin tarafınızdan eleştirilmeye gelmedim diye konuştu.

Gerginlik çıktı

Berke Hürcan ise saygısını koruyarak, siz bizim hocamızsınız, biz sizi örnek alırız diye cevap verirken, saygısını korumaya devam etti. Bir ara programı terk etme noktasına kadar gelen Berke Hürcan, ben kimsenin çayını yudumlarken aa kavga ediyorlar diyerek, seyredeceği biri değilim. Bu tür programlara da katılmama nedenim bu, ama size söz verdiğim için geldim diye konuştu.

Yakışıklı ismin tüm nezaketine karşın, sektörde bir anda doluşan oyuncular için ön yargılı olan Almula Merter ise, tenzih ediyorum dese de Berke Hürcan’ın söylenenleri üstüne alınması için haklı sebepleri vardı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*