Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

2. sayfa’da canlı yayında Berke Hürcan ve Almula Merter arasında gerginlik!

Televizyon

2. sayfa’da canlı yayında Berke Hürcan ve Almula Merter arasında gerginlik!

Teve2 ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programına konuk olan eski manken ve oyuncu Berke Hürcan ile programın diğer konuğu Almula Merter arasında gerginlik yaşandı.

2. sayfa'da canlı yayında Berke Hürcan ve Almula Merter arasında gerginlik!

Programda devlet tiyatrolarından emekli olan Almula Merter, oyunculuk ile ilgili ‘paldır küldür’ oyunculuk söz konusu, herkes bu kadar kolay oyuncu olabiliyor mu şeklinde kurdukları cümle, programda gerginliğe neden oldu.

Mantar’dan türemiş gibi tiyatro oyuncuları türemiş diyen emekli oyuncu, bir süredir oyun oynamayıp, tiyatroya geri dönmesi ile ilgili eleştirel bir ifade kullanınca, Berke Hürcan, ben buraya sizin tarafınızdan eleştirilmeye gelmedim diye konuştu.

Berke Hürcan ise saygısını koruyarak, siz bizim hocamızsınız, biz sizi örnek alırız diye cevap verirken, saygısını korumaya devam etti. Bir ara programı terk etme noktasına kadar gelen Berke Hürcan, ben kimsenin çayını yudumlarken aa kavga ediyorlar diyerek, seyredeceği biri değilim. Bu tür programlara da katılmama nedenim bu, ama size söz verdiğim için geldim diye konuştu.

Yakışıklı ismin tüm nezaketine karşın, sektörde bir anda doluşan oyuncular için ön yargılı olan Almula Merter ise, tenzih ediyorum dese de Berke Hürcan’ın söylenenleri üstüne alınması için haklı sebepleri vardı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı