2045 Yılından Geldiğini İddia Eden Yolcu Dünya İçin Kehanetlerde Bulundu!

Son zamanlarda dünya gündemin Adam Archon isimli genç bulunuyor. Dünya basınının yakından ilgilenmiş olduğu genç açıklamalarıyla tüyleri ürpertmeye devam ediyor. Kendisini bir zaman yolcusu olarak tanımlayan adam 2045 yılından 2019 yılına geldiğini ve bu zamana ait olmadığını her fırsatta ile getiriyor. Kendisine geçmişe doğru bir yolculuk yapması için izin verildiğini anlatan adam anlattıklarıyla büyük şaşkınlığa sebep oldu. Kendisine inanmayanlar kadar inanan bir kesimin de olduğunu söylerken özellikle geleceğe dair bazı kehanetlerde bulundu.

2019 yılına kendisine izin verildiği ve bir uyarı yapmak için gönderildiğini anlatan adam ilerleyen yıllarda yaşanacak olanları anlattı. En dikkat çeken ayrıntı ise ülkeler arasında kehanetlerde bulunması oldu. ABD Başkanını da açıklarken pek çok yaşanacak olay hakkında bilgi verdi. Bazıları akli dengesinin yerinde olmadığını iddia ederken bazıları ise merakla anlatılanları dinlemeyi tercih etti.

Youtube Üzerinden Dünyaya Seslendi

Gerçek adı olmadığı belirlenen ve takma isim olarak kullandığı Adam Archon ismi ile ünlenen adam kendisi için bir youtube kanalı açtı. Açtığı kanalda yaptığı açıklamalar kısa sürede tüm dünyanın gündemini meşgul etmeye başladı. Aslında bu zamana ait olmadığını ve 2045 yılından geldiğini anlatırken kendisini zaman yolcusu olarak tanımladı. 2045 yılına kadar yaşanacak pek çok kehanet hakkında bilgi verirken çarpıcı ayrıntıları tüyleri diken diken etmeye yetti.

Ufolar Geliyor!

2019 yılında Ufolar hakkında yapılan haberlerin giderek artacağını ve bu konudaki delillerin kamuoyu ile paylaşılacağını anlattı. Ayrıca ilerleyen yıllarda pek çok insanın ufoları görebileceğini çünkü yabancı uygarlıklarla bir temas içerisine geçeceklerini anlattı.

2020 yılında yeni bir robot inşa edileceğini ancak bu robotun pek çok tartışmanın fitilini ateşleyeceği öğrenildi. Robotun özelliklerinden bahsetmeyi ihmal etmeyen yeni bir türden bahsetti. Özellikle insanlarla iletişime geçecek olan yaratıklara uzaylı demenin doğru olmayacağını ancak türünü ise bilemediğini açıkladı.

2029 yılının insanlar için tamamen teknoloji ile iç içe yaşayacakları bir yıl olacağını anlattı. Bu yıllarda ödeme yapmaya, beyin işlevlerini genişletmelerine ve sağlık için kullanmalarına imkan tanınacak çiplerin kullanılmaya başlanacağını belirtti.

2030 yılından itibaren tek ulusluluk gündeme gelecek. Ülkeler tek bir ulus altında birleşmeye başlayacak. En şaşırtıcı iddia ise gelecekteki ABD Başkanının kim olduğunu bildiğini iddia etmesi oldu. Gündemi karıştıran bu iddiaya göre sivil haklar aktivisti olan Martin Luther King Jr’ın torunu olan Yolanda King’in yeni başkan olması bekleniyor.

Zaman yolcusu Adam’ın sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalar kulağa çok bilindik geliyor. Daha önce yine zaman yolcusu olduğunu iddia eden başka bir kişi aynı iddiaları defalarca gündeme taşımıştı. Gerçek mi yoksa bir hayal ürünü mü bilinmez. Ancak son zamanlarda zaman yolcusu adamlar çok konuşulmaya başlandı. Arka arkaya aynı tahminleri yapan ve kendilerini zaman yolcusu olarak tanımlayan kişilerin gündeme gelmesi dikkat çekti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*