Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

21 Ekim reyting sonuçları – Savaşçı ve Elimi Bırakma’nın kıyasıya rekabeti

Televizyon

21 Ekim reyting sonuçları – Savaşçı ve Elimi Bırakma’nın kıyasıya rekabeti

Pazar günleri yaşanan reyting rekabeti geçtiğimiz günde iki dizi arasında geçti. 21 Ekim reyting sonuçlarında total, ab ve abc1 gruplarının liderleri üç farklı yapım oldu.

21 Ekim reyting sonuçları - Savaşçı ve Elimi Bırakma'nın kıyasıya rekabeti

21 Ekim 2018 Pazar günü ekranda yaşanan reyting savaşında total grubunun lideri geçtiğimiz hafta da olduğu gibi Savaşçı, AB grubunun lideri yaz aylarından bu yana ekranda olan Elimi Bırakma, 20+ABC1 grubunun lideri de O Ses Türkiye oldu.

Geçtiğimiz hafta milli maç ve O Ses Türkiye’nin arkasından AB grubunda üçüncü sırada yer alan Elimi Bırakma, bu hafta gruptaki en büyük rakibi O Ses Türkiye’yi 0.32 reyting farkı ile geçerken, 6.69 reyting, 16.85 share ile birinci olmayı başardı. Total’de ise 5.36 reyting alarak Savaşçı’nın arkasından yine bu grubunda ikincisi oldu.

Fox’un hit dizisi Savaşçı da 6.8 reyting ve 17.36 share ile total grubunun ilk sırasında yer alırken, AB grubunda ise 4.96 reyting, 12.65 share ile de Elimi Bırakma ve O Ses Türkiye’nin ardından üçüncü sırada yer aldı.

Günün bir başka kazananı olan O Ses Türkiye’de, reklamcıların yakından ilgilendiği grup olan 20+ABC1 7.12 reyting, 16.97 share ile 1. sırada yer alırken, total’de dördüncü, ab grubunda ise ikinci sırada yer aldı.

Pazar günleri yayınlanan dizilerden biri olan Atv’nin yeni dizisi Ağlama Anne total’de 4.44 reyting ile altıncı sırada yer alırken, Kanal D’nin yeni dizisi Bir Litre Gözyaşı ise 3.42 reyting ile 11. sırada yer alabildi.

21 ekim pazar reyting - total grubu

21 ekim pazar reyting – total grubu

21 ekim pazar reyting - ab grubu

21 ekim pazar reyting – ab grubu

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı