23 Eylül reyting sonuçları Elimi Bırakma zirveyi bırakmıyor

23 Eylül reyting sonuçları Elimi Bırakma zirveyi bırakmıyor

23 Eylül reytinglerinde yaz dizisi olarak ekranlara gelerek önemli bir izleyici kitlesine ulaşan, büyük bir beğeni ile de takip edilen Elimi Bırakma, total’de 5.79, AB’de 6.33, ABC1’de ise aldığı 5.97 reyting ile günü lider kapattı.

Pazar günü yayınlanan bir diğer dizi olan Keşke Hiç Büyümeseydik ise, hayal kırıklığı yaratan bir reyting ile günü geride kapattı. İlk 2 bölümünde olduğu gibi beklentilerin çok çok altında kalan 3 dönem olarak ekrana gelen dizi bu izlenme oranı ile ekran ömrünü uzun süre sürdüremez gibi görünüyor.

Elimi bırakma ilk sırada

Öyle ki özeti dahil, yeni bölümünden çok izlenen Keşke Hiç Büyümeseydik’de yeni bölüm 1.66 reyting alırken, dizinin özeti 1.78 reyting aldı. Bu sonuçla da yakında veda edeceğinin sinyallerini verdiğini söyleyebiliriz.

Fox’un çok izlenen yapımı Yaparsın Aşkım, izlenme oranlarında ki başarısını sürdürerek Pazar gününün en çok izlenen ikinci yapımı olarak total grubunda 3.85 reyting aldı.

23 Eylül 2018 Pazar Total Grubu Reyting Sonucu
23 Eylül 2018 Pazar Total Grubu Reyting Sonucu

TV 8’in bu sezon ki flaş programlarından olan Masterchef Türkiye başarısını sürdürmeye devam etti. Total grubunda 6. sırada yer alan ünlü format, AB grubunda da ikinci sırada yer aldı.

23 Eylül 2018 Pazar AB Grubu Reyting Sonucu
23 Eylül 2018 Pazar AB Grubu Reyting Sonucu

Show Ana Haber ile Fox Ana Haber arasında ki rekabet yarışında, total grubunun kazananı Show Haber olurken, AB grubunun kazananı da Fox Ana Haber oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*