24 Eylül reyting sonuçları dizilerin savaşına sahne oldu

24 Eylül reyting sonuçları dizilerin savaşına sahne oldu

Haberin içeriğinde 24 Eylül reytinglerinde toplam izleyici grubunda Pazartesi günü hangi dizinin daha çok izlendiği, reytinglerde kimin galip geldiği açıklanan reyting tablosu ile ortaya çıktı.

Bir önce ki haftayı galibiyetle kapatan Çukur, diziye kattığı yeni oyuncular ile yarattığı heyecan rüzgarını arkasını alıp, bu haftada birinci oldu. Karakuzular ve Cumali Koçovalı’nın dizide ki duruşu izleyicinin dikkatini çekip, kaybettiği izleyiciyi geri kazanmasını sağladı. Geçtiğimiz sezon reytinglerde devamlı altında kaldığı Söz’ü, 8.39 reyting alarak yeni sezonun 2. haftasında da geçmiş oldu. AB grubunda ise 10.98 reyting alan Çukur tüm gruplarda günü birinci bitirdi.

Reyting sonuçları açıklandı

Star Tv’nin geçtiğimiz sezon ki rekortmen dizilerinden Söz, Çukur’a göre daha tahmin edilebilir bir sezon finali sonrasında ekranlara döndü. Hikayenin nasıl ilerleyeceği tanıtımlar ile ortaya çıktığı için Çukur’un aksine bir heyecan yaratamadı. Yavuz’un ayrı olarak bir maceraya atılması da izleyici de olumlu etki bırakmamış olacak ki, 2. haftasında da Çukur’un altında kaldı. Sonuç olarak 6.81 reyting ile total grubunun en çok izlenen ikinci dizisi olurken, AB grubunda 5.2 reyting ile Fatih Portakal ile Ana Haber’in altında yer alarak 3. oldu.

24 Eylül 2018 Pazartesi Total Grubu Reytingleri
24 Eylül 2018 Pazartesi Total Grubu Reytingleri

Fox’un Talat Bulut krizi ile çok konuşulan dizisi, geçtiğimiz sezona göre 700 bin kadar izleyici kaybederek başladığı yeni sezon bölümlerinde tahmin edildiği gibi bir kez daha Söz ve Çukur dizilerinin altında kalarak total grupta 4.65 reyting ile  Anlı ile Tatlı Sert’in altında yer alarak  4. olurken, günün en çok izlenen 3. dizisi olmayı başardı. Müge AB grubunda ise 6. sırada yer aldı.

24 Eylül 2018 Pazartesi AB Grubu Reytingleri
24 Eylül 2018 Pazartesi AB Grubu Reytingleri

5 dizinin birden ekrana geldiği Pazartesi gününde, günün diğer dizileri olan Koca Koca Yalanlar ve Ege’nin Hamsisi’de beklendiği ilk 10’a giremeyerek izleyici kaybetmeye devam ettiler. Tehlike çanları çalan Koca Koca Yalanlar’ın düşen reytingler nedeni ile Cumartesi gününe alınma ihtimali de konuşulmaya başlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*