Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

26 Ekim reytinglerinde Aşk ve Mavi’ye Keremcem torpili!

Dizi Haberleri

26 Ekim reytinglerinde Aşk ve Mavi’ye Keremcem torpili!

Geçtiğimiz akşam yayınlanan Aşk ve Mavi’nin 75. bölümü itibari ile diziye dahil olan Keremcem, diziye adeta merhem oldu.

26 Ekim reytinglerinde Aşk ve Mavi'ye Keremcem torpili!

Aşk ve Mavi 2 hafta önce, 73. bölümünde 3.67 reyting alarak 11. sırada yer alırken, geçtiğimiz hafta da 74. bölümü ile 3.65 reyting ile toplam izleyici de 10. sırada yer almıştı.

Keremcem’in katıldığı 75. bölüm 5.27 reyting alarak toplam izleyici grubunda 4. sıraya yükselince, dizinin yapımcısı NTC Medya’nın Keremcem tercihi ile ne kadar doğru bir tercih yaptığı ortaya çıktı.

3.sezonu itibari ile kötü bir başlangıç yapan Aşk ve Mavi, ilk 10’a ucu ucuna girip, 3 bandından daha fazla reyting alabilmiş değildi. Para konusunda anlaşma sağlayamaması nedeni ile diziden ayrılacağını haftalar önce duyurduğumuz Emrah’ın ardından erkek başrole gelecek olan Keremcem’i de yine okurlarımıza duyurmuştuk.

AB grubunda izleyicisi olmayan Aşk ve Mavi, oldukça kötü bir sıralama elde edip, 1.71 reyting ile 22. sırada yer alabilirken, reklamcıları ilgilendiren kategori olan 20+ABC1 de ise 3.71 reyting ile 8. sırada yer aldı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı