4 Kadın Zamanı 26 Ekim’de bitiyor

4 Kadın Zamanı 26 Ekim'de bitiyor

Kanal D’nin yeni sezon için iddialı gördüğü, beklentisinin büyük olduğu 4 Kadın Zamanı isimli program, 26 Ekim 2018 Cuma günü yayınlanacak olan bölümü ile ekranlara veda edecek.

Gerek izdivaç gerekse de farklı programlar ile sektörün deneyimli iki ismi olan Seda Akgül ve Hande Ataizi yanı sıra, sosyal medya fenomeni ve tiyatrocu Eylül Öztürk ile Derya Tuna’nın sunuculuğunu yaptığı, bu kadar güçlü isimlerin başında olmasından ötürü büyük ses getirmesi beklenen 4 Kadın Zamanı beklentilerin çok uzağında kaldı.

4 Kadın için sona gelindi

Daha önce de bir kaç defa konu ettiğimiz, reytinglerin oldukça düşük olması nedeni ile her an veda edebileceğini yazdığımız 4 Kadın Zamanı’nın akıbeti tahmin ettiğimiz gibi oldu ve program için final kararı alındı.

Programın etkili sunucularından Seda Akgül’ün programa veda etmesi de bu sonu hızlandıran noktalardan biri oldu. Elbette en önemli unsur, gündüz kuşağı programlarına göre oldukça az izlenme oranlarına sahip olmasıydı.

Bu bitiş sonrasında teve2’de yayınlanan 2. sayfa programının, 4 Kadın Zamanı yerine getirileceği de konuşuluyor ancak bunun ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*