4 Kadın Zamanı’nda bekleten kocalar ele alındı

4 Kadın Zamanı'nda bekleten kocalar ele alındı

İbrahim Tatlıses’in bu aralar öve öve bitiremediği oğlu İdo Tatlıses’in annesi olan programın sunucularından Derya Tuna, İbrahim Tatlıses ile evlenmeyi 27 yıl boyunca beklediğini söylediği anlar programa damga vurdu.

Nikahsız birliktelikler konuşuldu

Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de nikah olmaksızın birlikte yaşayan, çocuk yapan pek çok ünlü isim bulunuyor. Bunların bir kısmı hamile olduklarını öğrendiği anda nikah masasına otururken, İbrahim Tatlıses-Derya Tuna örneğinde olduğu gibi mutlu sona hiç ulaşamadı.

Programın sunucuları da Cem Yılmaz ve Cansu Dere ilişkisinden örnekler vererek, eleştirel ifadelerde bulundular. Cem Yılmaz, Cansu Dere ile 7 sene birlikte yaşadı ama Ahu Yağtu ile evlendi ve çocuk yaptı” diyerek irdelenen durum, bir erkeğin kadının doğurganlığını elinden almak hakkı var mı? diyerek de evlenmek için bekletmenin doğru olmadığı vurgulandı.

Seda Akgül, yumurtalarımı dondurttuğum için 70 yaşında bile anne olabilirim derken, vücudum yetse kafam yetmez, yeğenimi bile kısa süre sevip, bırakıyorum diyerek niyeti olmadığını ortaya koydu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*