5 İnanılmaz değişimi onlar değerlendirecek!

5 İnanılmaz değişimi onlar değerlendirecek!

Yeni sezonda büyük ilgi ile takip edilmesi beklenen Yeni Bir Ben programı, moda konusunda iddialı olduğuna inanan fakat aynı zamanda değişim ihtiyacı olan kadınların yarışına ve mucizevi dönüşümünü ekranlara yansıtacak.

Dış görünüşü kendisini rahatsız eden, herhangi bir noktasını kendisinin bir kusuru olarak gören kadınlar, uzman doktorlar nezaretinde bu kusurlardan kurtulup, hayal ettikleri gibi bir değişime uğrayacaklar.

Değişime uğrayacaklar

Programda kilit noktası ise, “moda” olarak öne çıkıyor. Dış görünüşte gerçekleşecek olan değişimlerden çok, ‘en güzel ben giyinirim’ iddiasını en iyi şekilde ortaya koyanların kazanacağı bir program olacak.

Hafta içi her gün yayınlanacak olan programda 5 kadın yarışmacı, fiziki değişimlerini, moda anlayışları ile bütünleştirerek, ortaya gerçek bir değişim koyacaklar. Uzman doktorlar eşliğinde gerçekleşecek bu değişimler için psikolojik destekte sağlanırken, kadınların yaşayacağı dönüşüm 3 jüri tarafından değerlendirilecek.

Avlu dizisinin ilk bölümünde cezaevi müdürünü oynayan Şebnem Dönmez’inde yer aldığı jürinin diğer iki ismi ise Raşit Bağzıbağlı ve Tuvana Büyükçınar olacak.

yeni bir ben

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*