Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

7 Kasım reytingleri – Sen Anlat Karadeniz’e Diriliş Ertuğrul darbesi!

Televizyon

7 Kasım reytingleri – Sen Anlat Karadeniz’e Diriliş Ertuğrul darbesi!

7 Kasım reyting sonuçları şaşırtan bir sonuca şahitlik yaptı. Sezona oldukça geç başlayan Diriliş Ertuğrul, uzun bir aradan sonra liderliği geri aldı.

7 Kasım reytingleri - Diriliş Ertuğrul tahtını geri aldı

Reyting sonuçları belli oldu. 7 Kasım 2018 Çarşamba gününün reyting liderliği, 5. sezonu ile ekranlara geri dönen Diriliş Ertuğrul’un eline geçti. Uzun süre izleyicisini hasretle bekleten Diriliş’in bu stratejisi de belli ki işe yaradı.

Geçtiğimiz sezon başlayan Sen Anlat Karadeniz’e reyting liderliğini kaptıran ve bir daha da geri alamayan Diriliş Ertuğrul, dün akşam ekranlara gelen 5.sezonunun ilk bölümünde total grubunda 14.84 reyting, 31.93 share, AB grubunda ise 15.68 reyting ve 35.79 share ile birinci oldu. Aynı zamanda AB grubunda özet bölümü ile de ikinci sırada oturan yapımda yine Diriliş Ertuğrul Özet oldu.

Sen Anlat Karadeniz total grubunda elde ettiği 12.1 reyting ve 25.66 share ile ikinci sırada yer alırken, Diriliş’in başlaması Sen Anlat Karadeniz’e ağır darbe vurdu. Zira AB liderliğini de kaybeden dizi, bununla da kalmadı ve AB grubunda Fox Ana Haber’in altında kaldı.

En çok izlenen haber programı olan Fatih Portakal ile Fox Ana Haber 7.49 reyting ile toplam izleyici grubunun üçüncü sırasında yer alırken, AB grubunda da yine Diriliş ve özetinin ardından aynı sırada yer aldı.

Günün bir başka dizisi olan Jet Sosyete, 2.95 reyting ile total’de 15. sırada yer alırken, 5.61 reyting ile de AB grubunun 5. sırasında yer aldı. Kanal D’nin dizisi Çocuklar Duymasın’da 2.62 reyting ile total’de 19. sırada, AB grubunda da 2.21 reyting ile 21. sırada listelendi.

7 Kasım Reytingleri (Total)

7 Kasım Reytingleri (Total)

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı