Açıklıyoruz, O Ses Türkiye’nin yeni jürisi Seda Sayan oldu!

Açıklıyoruz, O Ses Türkiye'nin yeni jürisi Seda Sayan oldu!

Acun Ilıcalı’nın yeni sezonda O Ses Türkiye’nin yeni jürisi için kararı Seda Sayan oldu. Program başladığından bu yana slow parça seslendiren bir jüri bulundurma hassasiyeti gösteren Acun Ilıcalı, Ebru Gündeş, Sibel Can, Yıldız Tilbe gibi isimlerin ardından geleneği bozmadı ve 4. koltuk için slow şarkıları ile bilinen bir isim ile anlaştı.

Geçtiğimiz akşam O Ses Türkiye jüri ekibinin katıldığı bir yemek sonrasında çıkışta önce Beyazıt Öztürk soruları yanıtlayıp, O Ses Türkiye’nin yeni sezonu ile ilgili konuşurken, ardından çıkış yapan isim Hadise oldu.

Ünlü şarkıcı Hadise, O Ses’in yeni sezonda harika olacağına vurgu yaparken, ailesi ile ilgili yaşadığı sorunları inkar etmeyerek, gözleri dolmuş ve sesleri titreyen bir şekilde açıklamalarda bulundu. Tam da bu esnalarda arkada sarışın bir kadın belirdi ve objektiflere takılmadan kaçmak istedi ama başaramadı ve objektiflere yakalandı.

O Ses Türkiye jüri ekibinin yer aldığı yemeğin yendiği mekandan ‘sıvışmaya’ çalışırken görüntülenen ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan’ın O Ses Türkiye jürisi için anlaşılan isim olduğu anlaşılmış oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*