Acun Ilıcalı, FB Tv’i de şahlandıracak

Acun Ilıcalı, FB Tv'i de şahlandıracak

Bu başarısı Dünya’nın dikkatini çekince, Meksikalı milyarder Salinas’ın irtibat kurduğu Acun Ilıcalı, Meksika’nın en büyük kanallarından biri ile de 150 milyon dolarlık anlaşma imzalayarak, Meksika kanalı içinde yayınlar hazırlama konusunda anlaşmaya vardı.

Eline aldığı her işi, özellikle de televizyon yayıncılığı konusunda başarısı sorgulanamayacak kişilerden biri olan Acun Ilıcalı, koyu fanatiği oldu Fenerbahçe Spor Kulübüne ait olan, FB Tv’i şaha kaldırmak içinde bir anlaşma yaptı.

Acun kanalı hareketlendirecek

Ünlü televizyoncu FB TV içinde yayın akışı hazırlayacağı anlaşması ile iş birliğine gitme kararı aldılar. Kanalın izlenme oranlarını arttıracak olan programlar ile kanala çağ atlatması sağlanarak, kanalın da gelir elde ettirmesi hedefleniyor.

Anlaşma ile Ilıcalı, kulüp televizyonuna danışmanlık yapacak. Şimdiye kadar birçok başarılı programa imza atan Ilıcalı, Fenerbahçe yönetimine hangi tür programların daha çok izleneceği, nasıl daha fazla reklam alınacağı yönünde tavsiyeler verecek. Fenerbahçe yönetiminde, FB TV’den sorumlu yönetici olarak görev yapan Sertaç Komsuoğlu da ünlü televizyoncu ile işbirliğinde önemli bir rol üstlecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*