Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Acun Ilıcalı o gençleri bulacak!

Televizyon

Acun Ilıcalı o gençleri bulacak!

Önceki gün sosyal medyada hızla yayılan, O Ses Türkiye’nin canlandırıldığı video Acun Ilıcalı’nın da dikkatini çekti.

Acun Ilıcalı o gençleri bulacak!

Ünlü televizyoncu, TV 8’in patronu ve O Ses Türkiye programının yapımcısı Acun Ilıcalı, bir kaç küçük çocuğun, ‘O Ses Türkiye’ programını canlandırırken çekilen videoları sosyal medyada elden ele yayıldı.

Doğu’da çekildiği tahmin edilen görüntülerde bir kız çocuğu şarkı söylerken, biri Murat Boz’u taklit eden 2 küçük çocukta jüri olurken, daha yetişkin bir genç ise Acun Ilıcalı olarak canlandırmada yer aldı.

Şarkı söyleyen küçük kız’a dönüp, benim ekibime katıl sohbetini yapan gençler, tıpkı gerçek yarışmada olduğu gibi jüriler olarak birbirine laf atarak da güldürdüler. Bu videoyu fark eden programın yapımcısı Acun Ilıcalı, “İlk işim sizi bulmak olacak” yazdı.

İsmail Ceylan isimli gencin sosyal medyada paylaştığı fotoğraf Acun Ilıcalı’yı tebessüm ettirirken, gençlere yardım edeceği öğrenildi.

View this post on Instagram

İlk işim sizi bulmak olacak 🙂

A post shared by Acun Ilıcalı (@acunilicali) on

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı