Acun Ilıcalı o sözlerine açıklık getirdi

Acun Ilıcalı o sözlerine açıklık getirdi

Bir bildiği var! Yoksa Acun Ilıcalı böyle bir ifade kullanmazdı kanaatinin uyandığı Murat Boz ve Aslı Enver cephesinde ise barışma yönünde hiç bir gelişme yaşanmadı. Ünlü televizyoncu ve kanal patronu Acun Ilıcalı, kendi kanalında çiftin durumunun ne olacağı konuşulduğu esnada programın sunucusuna “bence barışırlar” mesajı gönderince olay oldu.

Bu mesajı sonrasında tüm gözler Murat Boz ve Aslı Enver çiftine çevrildi, barışmaları an meselesi olarak görüldü ancak beklenen olmadı, çiftin hayranları da hayal kırıklığına uğradı.

Açıklık Getirdi

Başarılı televizyoncu ise bu konuda ilk defa açıklama yaptı. Eşi ve çocuğu ile birlikte Bebek’te görüntülenen Acun Ilıcalı, mesajı ile ilgili kendisine yöneltilen soruya, benimkisi temenniydi dedi.

Yakın dostu olan Murat Boz ile Aslı Enver’i yakıştırdığını ve o yüzden temennisinin bu yönde olduğunu kaydeden Ilıcalı, “Benimki temenniydi. Çünkü yakıştırıyorum. Tekrar birlikte olurlarsa sevinirim. Aslı çok değerli biri. Murat’ı da kardeşim gibi severim. Tabii onların bileceği bir iş.” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*