Acun ve Inter Medya arasında güçlü ortaklık

Acun ve Inter Medya arasında güçlü ortaklık

Formatları Dünya’nın pek çok ülkesinde yayına giren, yakın zamanda pek çok ülke ile anlaşma imzalayan Acun Medya, formatlarının yurt dışı dağıtımını sağlaması için Inter Medya ile anlaşma imzaladı.

Türk dizilerini yurt dışında tanıtan ve pazarlayarak Dünya’ya açılmasında önemli roller oynamış olan Inter Medya, Exathlon başta olmak üzere İşte Benim Stilim ve Kısmetse Olur gibi programların dağıtım hakkını da alınmış oldu.

Güçlü bir ortaklık sağlandı

Güç ve yetenek gerektiren, iki takımın kıyasıya mücadelesi ile ABD (Telemundo), Meksika (Azteca TV), Kolombiya (RCN), Brezilya (Band) ve Romanya’da (Channel D) yayınlanan Exathlon, Kısmetse Olur (Power of Love) ve İşte Benim Stilim (My Style Rocks) gibi yapımların yurt dışına pazarlanma görevi bu konuda fazlasıyla uzman olan Inter Medya’ya teslim edilmiş oldu.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan firmanın CEO’su, “Son birkaç yılda dünyaya birçok şov hazırlamış Acun Medya’yla ortaklık kurduğumuz için memnunuz. Böylesine güçlü bir ortakla çalıştığımız için heyecanlıyız ve global piyasadaki pozisyonumuzu yenilikçi ve yaratıcı bir dağıtımcı olarak daha da güçlendirmeyi umuyoruz” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*