Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Acun’dan bir bomba daha! Güldür Güldür Tv 8’e transfer oldu

Televizyon

Acun’dan bir bomba daha! Güldür Güldür Tv 8’e transfer oldu

Televizyon ekranlarında en uzun süre yayında kalabilen komedi şovları arasına adını yazdıran, Ali Sunal’ın moderatörlüğünde Show Tv’de yayınlanan Güldür Güldür için sürpriz bir gelişme yaşandı.

Programın sezon finaline girmesi sonrasında bittiği iddiaları gündeme gelmiş, ancak Ali Sunal bitmediğini söyleyince Mesut Yar’da köşesinden Ocak 2019’a ertelendiğini belirtmişti. Yeni sezon için dizi atılımı da yapan Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk transferinden sonra bir bombaya daha imza attı.

Acun Ilıcalı’nın kendi kanalında katıldığı bir programda konuşurken 1-2 bombamız daha var ancak netleşmeden açıklamayayım dediği bombanın da Güldür Güldür olduğunu sanıyoruz.

TV 8’e transfer olan komedi programından son ayrılan isim İrem Sak olmuştu ancak Mesut Yar’a göre, yeni sezonda yapımdan ayrılan isimleri fazla fazla telafi edecek isimler kadroya katıldı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı