Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Adını Sen Koy dizisi TV 8’e transfer oldu

Dizi Haberleri

Adını Sen Koy dizisi TV 8’e transfer oldu

Star Tv, gündüz kuşağı dizilerinden Adını Sen Koy’un izlenme oranlarında beklentileri karşılamaması nedeni ile bitirilmesine karar vermişti.

Adını Sen Koy dizisi TV 8'e transfer oldu

Hazal Subaşı ve Erkan Meriç’in başrollerinden ayrılması sonrasında yepyeni bir senaryo ve oyuncu kadrosu ile devam kararı alan Adını Sen Koy, başrol isimleri ayrılınca gördüğü ilgiyi kaybetti.

İzlenme oranları bu gelişme sonrasında bir hayli düşen Adını Sen Koy için alınan final kararı sonrası devreye giren Acun Ilıcalı, TV 8’i kendi kanalına transfer etti.

Bu yıl dizi anlamında atılıma geçen, önce Jet Sosyete’yi transfer edip, ardından da Kızım dizisini sipariş edip yayınlamaya başlayan TV 8, üçüncü dizisini de ekranlara taşımak için harekete geçti.

Adını Sen Koy dizi yapımcıları ile anlaşan TV 8, dizinin transferini tamamladı. Adını Sen Koy, Star Tv’de devam eden son sezon kadrosu ve hikayesi ile TV 8 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.

Karamel yapımın yapımcılığını üstlendiği, Cenk Torun, Özlem Deniz Durmaz, Tuğçe Ersoy, Gökberk Demirci, Mert Öcal ve Dünya Aydoğdu’nun rol aldığı Adını Sen Koy, yeni bölümleri ile yakında TV 8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı