Adını Sen Koy’un yeni sezonunda aşk’ın adı ne olacak?

Adını Sen Koy'un yeni sezonunda aşk'ın adı ne olacak?

Başrolleri Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın ayrılmasının ardından doğal olarak yeni bir senaryo kurgulanması gerekti. Malum, üzerine aşk senaryoları yazdıkları Ömer ve Zehra artık yoktu.

Durum bu olunca, konu değişti. Ömer ve Zehra’nın kayıp çocukları Emir’i arama hikayesi bir süre diziyi idare ettirecek olan senaryo olacak. Tabi bu esnada olmazsa olmaz olan ‘AŞK’ da senaryoya işlenecek.

Çılgın Bediş ile hafızalara kazınan Cenk Torun’da bu vesile ile 12 yıl aradan sonra ekranlara döndü. Tahmin ediyoruz yeni hikayenin adı Cenk Torun ve Deniz Durmaz’ın aşkı olacak.

YENİ SEZON İLK BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Kervancıoğlu Ailesi, kaybettiklerinin yasıyla toparlanmaya çalışırken yalnız değildir. En büyük destekçileri zor günlerinde hem şirketi hem aileyi ayakta tutan Oğuz Kervancıoğlu’dur. Oğuz, Jülide’ye söz vermiştir; Ömer ve Zehra’nın kayıp çocuğu Emir’i bulup ait olduğu konağa getirecektir.

Hayatı boyunca tek başına yaşam mücadelesi veren Azize ise güzelliği başına bela olmuş bir kadındır. Uğruna canını vereceği, en kıymetli varlığı oğlu Ali’dir. Azize’nin tek isteği oğlunun karnını doyurabileceği bir iş bulup namusuyla para kazanmaktır.

Peki haksız yere uğradığı iftira bir insanın hem şansı; hem şanssızlığı olabilir mi? Uzun süredir beş parasız olan Azize bulduğu işe dört elle sarılırken kaderi bir karşılaşma hayatını tamamen değiştirecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*