Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu arasında ki yakınlaşma ilişkiyi bitirdi

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu arasında ki yakınlaşma ilişkiyi bitirdi

Afra Saraçoğlu’nun Star Tv ekranlarında yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde oynarken, kamera arkası çalışanlarından olan Eray Altay ile başladığı aşk, geçtiğimiz günlerde sona erdi.

Bu aşk, Eray Altay’ın o dönem dizinin yönetmeni Gökçen Usta’nın kız kardeşi ile aşk yaşıyor olması ile işinden olmasına neden olurken, dizi setinde başlayan aşk fazla uzun sürmedi ve çift ayrıldı.

İlişki Bitti

İki ismin ayrılması ile ilgili şok iddia ise Posta’da yer aldı. iddiaya göre güzel oyuncunun Dünya’da ilk kez yapılan eSpor konulu sinema filminde birlikte rol aldığı Mert Yazıcıoğlu ile yakınlaştığı bilgisi yer aldı. Bu yakınlaşmadan rahatsız olan yönetmen yardımcısı sevgilisi ile tartışmalar yaşadı ve süre gelen tartışma ilişkinin bitmesi ile sonuçlandı.

afra saraçoğlu mert yazıcıoğlu

Yeni sezonda 1 Litre Gözyaşı ile ekranlarda olacak olan Mert Yazıcıoğlu ya da Afra Saraçoğlu’ndan söz konusu iddialara ilişkin bir açıklama gelmedi. Ünlüler dünyasında hiç bir şeyin sır olarak kalmaması gibi bir gerçek olduğu göz önüne alındığında, söz konusu yakınlaşmanın yeni bir set aşkı olup olmadığı da yakında ortaya çıkacaktır. Şayet iddialar doğru ise, Afra Saraçoğlu son iki aşkına de da rol aldığı sette yelken açmış olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*