Ağlama Anne dizisinde Feride Hilal Akın sesini dinleyeceğiz

Ağlama Anne dizisinde Feride Hilal Akın sesini dinleyeceğiz

Yeni Gelin dizisinde seslendirdiği şarkılar yanı sıra, youtube ve sosyal medya’da da şarkılar söyleyip paylaşarak, büyük beğeni toplayan Feride Hilal Akın, 90’lı yıllara ait, telif hakları alınan şarkıyı okuyan isim oldu.

Yeni Gelin’in ve aynı zamanda Ağlama Anne’nin yapımcısı olan Süreç Film, genç oyuncu ve şarkıcıya, Yeni Gelin’de de bol bol şarkı söyleterek, hem sahne doldurdu hem de genç yeteneğe kendisini gösterme fırsatı verdi.

90’lı yıllarda Ajda Pekkan ve Selda Bağcan tarafından yorumlanan, sözleri minik serçe lakaplı Sezen Aksu’ya, müziği de Yunan sanatçı Georges Moustaki’ye ait olan Ağlama Anne şarkısı, diziye de adını vermiş oldu.

Birce Akalay, Cansel Elçin ve Özlem Yılmaz’ın başrollerini paylaştığı yeni dizi, okul yıllarında yaşadığı tek gecelik eğlencenin bedelini hayatı boyunca ödeyen ve evlat katili olmakla suçlanan Alev ile ailesinin hikâyesini ekranlara taşıyacak.

Pazar günleri ekrana gelmesi beklenen dizinin yayın tarihi olarak da Eylül ayının son haftası düşünülüyor. /BİRSEN ALTUNTAŞ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*