Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ağlama Anne’dan ilk kare

Dizi Haberleri

Ağlama Anne’dan ilk kare

Kulislerde adının Yıllar Sonra olacağı konuşulan, Cansel Elçin, Birce Akalay ve Ekin Mert Daymaz’lı dizinin adı Ağlama Anne olarak kesinleşirken, çekimlerine başlanan dizi de Daymaz, ilk sahnesini de sosyal medyadan paylaştı.

Dizi için oyuncu takviyeleri devam ederken, yakın zamanda kadroya 2 isim dahil edildi. Star Tv’nin Ufak Tefek Cinayetleri dizisine senaryo gereği ölerek veda eden Selim Bayraktar katıldı.

Selim Bayraktar’ın hemen ardından da genç oyuncu Aslıhan Malbora’da dizinin ana karakterleri Alev ve Adnan çifti’nin kızları rolü ile dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan isim oldu.

Fırıncıoğlu ailesinin iki kızının hayatına odaklanacak olan dizinin yönetmenliğini Feride Kaytan üstlenirken, senaryosunu ise Esin Gök kaleme alacak.

Dizi de Birce Akalay – Alev karakterine, Cansel Elçin – Adnan karakterine, Sezin Akbaşoğulları – Adnan’ın eşi Özlem karakterine, Ekin Mert Daymaz’da Özlem’in kardeşi olarak izleyici karşısına çıkacak.

Ağlama Anne’de, Alev gençlik yıllarında yaşadığı bir kaçamak nedeni ile, hayatına giren ve bir anda kayıplara karışan Adnan ve ona sırt çeviren ailesinden alacağı intikam için yıllar sonra geri dönecektir.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı