Ahlaksız tekliflerin arkasında yatan sebep şantaj iddiası

Ahlaksız tekliflerin arkasında yatan sebep şantaj iddiası

Her iki olayda da teklif yapan kullanıcıların yazdığı soyadlar nedeni ile ‘Azeri’ oldukları varsayıldı. Dünya’nın önemli zenginlerini Azeri asıllı iş adamlarının oluşturması nedeni ile de “fake” tekliflerde bulunan isimlerin bilerek Azeri soyadlarını tercih ettiği düşünülüyor.

Ayça Erturan’a da 1 milyon euro karşılığında 1 gece diyerek yapılan ahlaksız teklif ifşa olunca, bu konu hakkında farklı görüşler ortaya atıldı. Elbette bunlar sadece bilinenler, belki basına yansımayan, ifşa etmeyen isimlerde olabilir.

Ahlaksız teklifler tekrar gündeme gelince, bu durum karşısında görüş ayrılıkları da belirmeye başladı. İfşa ilk gerçekleştiğinde Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu, bunların bırak cebinde 1 milyon euroyu, 1 liraları bile yok, trollüyorlar teklif gerçek falan değil dedi. Bir başkası, reklam kokan hareketler imasında bulundu.

Bugünde Milliyet’ten Özay Şendir tamamen farklı bir teoride bulunarak, burada amaç birlikte olmak değil, kabul edecek olursa, kabul ettiğini belirten mesajın görüntülerini para sızdırmak amacı ile şantaj yapmak için kullanmak dedi.

Şendir’e göre, “Es kaza birisi bu ahlaksız teklife olumlu şekilde dönse, seni ifşa ederiz diye şantaj yapacak, para ya da seks isteyecekler karşılığında…” tekliflerin ana sebebi bu..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*