Ahmet Kural’a tepkiler büyürken, Sıla’ya destek olanların sayısı artıyor!

Ahmet Kural'a tepkiler büyürken, Sıla'ya destek olanların sayısı artıyor!

Sıla’nın Ahmet Kural’dan gördüğü şiddet sonrasında Ahmet Kural’a tepkiler çığ gibi büyüyüp, ünlü oyuncu tefe konurken, Sıla’ya destek olanların sayısı da her geçen dakika artmaya devam ediyor.

Önceki gün yaşanan olayın sonrasında vatandaşlar ve ünlüler tarafından binlerce mesaj atılırken, bugünde tepkiler devam ediyor. Emre Altuğ ve Nevşin Mengü, Ahmet Kural’a sert sözler ile yüklenirken, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’da Sıla’yı arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

Emre Altuğ, ‘var olmuş değil, yer kaplamış oluyorsunuz’ diyerek ağır ifadeler kullandığı paylaşımında Ahmet Kural’a hitaben, “Oğlum sizi kim büyütüyor yetiştiriyor böyle mi öğretiyor??? Farz edelim evde böyle görerek büyüdünüz şiddet görenin mutlu olduğunu da gördünüz mü? Size sevgisini bu şekilde gösteren ve bu şekilde gösterilmesi gerektiğini öğreten mi oldu??? Farz edelim öyle oldu büyüyünce bunun adamlıkla insanlıkla sevgiyle saygıyla ilgisi olmadığını görmediniz mi öğrenmediniz mi??? Eğer öyleyse yazık çünkü o taktirde var olmuş değil yer kaplamış oluyorsunuz!!! (Ahmet ve diğerlerine…)” yazdı.

Nevşin Mengü Sosyal Medyada Estirdi

Ünlü televizyoncu Nevşin Mengü’de twitter üzerinden yaptığı paylaşımında Ahmet Kural’a, “Özgüvensiz, hasbelkader isim yapmış yarı cahil adamlar, güçlü kadınlara işkence ediyor, kadınları üzüyor çünkü yetersizliklerini, güçsüzlüklerini böyle kapatmaya çalışıyorlar…” sözleri ile yüklendi.

Bir televizyonunun canlı yayınına bağlanan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Sıla ile yaptığı telefon konuşmasına ilişkin, “Ülkenin çok sevilen bir sanatçısı. Bir kadına, bir sanatçıya yönelik şiddeti asla kabul etmiyoruz. Çünkü sanatçı toplumun beğendiği, kabul ettiği, dinlediği önemli bir kişi. Sıla’ya geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Her zaman gönlümün de, desteğimin de yanında olduğunu ifade ettim. Çok teşekkür etti. Üzülmemesini de söyledim. Sonuçta size yönelik bir şiddet geldi. Ama toplum sizin yanınızda, toplum sizi destekliyor. Kadına yönelik şiddeti hep birlikte kınıyoruz diye düşüncelerimi paylaştım” ifadelerini kullandı.

TUĞBA EKİNCİ İSE SILA’YI ELEŞTİRDİ

Olayda, Ahmet Kural’a destek veren isimlerde vardı. Bunlardan biri de şarkıcı Tuğba Ekinci oldu. Ekinci sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Ahmet Kural’ı savunurken, Sıla’yı ise, “Küçük çocuk gibi sizin kadar güçlü bir bayana ses sanatçısına bu şikayeti yakıştıramadım. Her ilişkide oluyor itip kakışmalar ahmet ailesine çok hayırlı evlat oldu . Mesleğini tehlikeye atmanın alemi yok. Gerekdiğinde erkek gibisiniz, Ahmet benim eski dostum asla büyük hatalar yapacak biri değil. Ayrıca şiddet görmek istemeyen bayanlar şiddet görmez. Saygılar & Sevgiler” sözleri ile eleştirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*