Ahmet Kural’ın eski sevgilisi Naz Çekem’den yeni açıklamalar!

Ahmet Kural'ın eski sevgilisi Naz Çekem'den yeni açıklamalar!

Ahmet Kural’ın parmağını kırdığını söylediği eski sevgililerinden Naz Çekem, Bebek’te görüntülendi. Ünlü oyuncunun şarkıcı Sıla’yı dövmesinin gündemi sarsması sonrasında bir kez daha konuşan Çekem, “Ben de toplum içinde şiddet gördüğüm mekandaki kamera kayıtlarını inceleteceğim. Sıla beni şahit yazarsa onun için de şahit olurum” diye konuştu.

Şiddetin her türlüsüne karşı olduğunu belirten Naz Çekem, Ahmet Kural’ın Sıla’yı dövmesinin basına yansıması üzerine, “Benim açımdan ilahi adalet yerini buldu. İnşallah güzel neticeler alacağız, içimiz rahat edecek.” dedi.

Açıklamalarına devam eden eski sevgili, “Dava açar mıyım bilmiyorum? Ama 5 yıl içinde geriye dönük oluyormuş, ailem duymasın diye darp raporu almamıştım. Ahmet bana dava açarsa benim de şiddete uğradığım mekandan kamera kayıtlarını almam gerekecek. Her şey orada ortaya çıkacak. Ahmet’in ailesi Sıla’yı eleştireceğine bence oğulları ile ilgilenseler daha iyi ederler” ifadelerini kullandı.

ÖFKESİNİ KONTROL EDEMİYOR

Alkol sorunu olabileceğini düşünmüştüm, illa da alkol almıştır diyemem. Doktor değilim sonuçta. Bence öfke kontrol problemi var. Benim rastladığım zamanlarda alkol alan bir insandı. O olunca şiddet eğilimi oluyordu. Benim başıma bir kere geldi, bir kere özür de dilemedi” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*