Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ahmet Kural’ın eski sevgilisi Naz Çekem’den yeni açıklamalar!

Magazin

Ahmet Kural’ın eski sevgilisi Naz Çekem’den yeni açıklamalar!

Daha önce Ahmet Kural’dan şiddet gördüğünü iddia eden eski sevgili Naz Çekem, Bebek’te objektiflere takıldı.

Ahmet Kural'ın eski sevgilisi Naz Çekem'den yeni açıklamalar!

Ahmet Kural’ın parmağını kırdığını söylediği eski sevgililerinden Naz Çekem, Bebek’te görüntülendi. Ünlü oyuncunun şarkıcı Sıla’yı dövmesinin gündemi sarsması sonrasında bir kez daha konuşan Çekem, “Ben de toplum içinde şiddet gördüğüm mekandaki kamera kayıtlarını inceleteceğim. Sıla beni şahit yazarsa onun için de şahit olurum” diye konuştu.

Şiddetin her türlüsüne karşı olduğunu belirten Naz Çekem, Ahmet Kural’ın Sıla’yı dövmesinin basına yansıması üzerine, “Benim açımdan ilahi adalet yerini buldu. İnşallah güzel neticeler alacağız, içimiz rahat edecek.” dedi.

Açıklamalarına devam eden eski sevgili, “Dava açar mıyım bilmiyorum? Ama 5 yıl içinde geriye dönük oluyormuş, ailem duymasın diye darp raporu almamıştım. Ahmet bana dava açarsa benim de şiddete uğradığım mekandan kamera kayıtlarını almam gerekecek. Her şey orada ortaya çıkacak. Ahmet’in ailesi Sıla’yı eleştireceğine bence oğulları ile ilgilenseler daha iyi ederler” ifadelerini kullandı.

ÖFKESİNİ KONTROL EDEMİYOR

Alkol sorunu olabileceğini düşünmüştüm, illa da alkol almıştır diyemem. Doktor değilim sonuçta. Bence öfke kontrol problemi var. Benim rastladığım zamanlarda alkol alan bir insandı. O olunca şiddet eğilimi oluyordu. Benim başıma bir kere geldi, bir kere özür de dilemedi” dedi.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı