Ajda Pekkan Fox’un yeni sezon partisinde sahne aldı

Ajda Pekkan Fox'un yeni sezon partisinde sahne aldı

Fox Network bünyesinde bulunan kanallarda yayınlanacak olan program ve dizilerin tanıtıldığı parti Çağla Şikel’in sunuculuğunda gerçekleşirken, süperstar Ajda Pekkan gecede sahne alarak, konuklara muhteşem bir gece yaşattı.

Fox Türkiye ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye, Kadın, Bir Deli Rüzgar, Hayat Gibi, Yasak Elma, 4N1K İlk Aşk dizilerinin başrol oyuncuları yanı sıra, yine Fox’da yayınlanan programların sunucuları Zuhal Topal, Memet Özer, İlker Ayrık ve Fatih Portakal gibi isimler partide yer aldı.

Ajda Pekkan rüzgarı esti

Fox Genel Müdürü Cenk Soner gecede konuşma yaparken, ekonomik sorunlardan medya sektörünün de etkilenmiş olmasından ötürü, “Bu süreci hep birlikte, el ele vererek atlatacağımıza eminiz. Yeter ki herkes birbirine yeterli desteği versin.” diye konuştu.

Partiye katılan isimler arasında Hazal Kaya, Burak Deniz, Nesrin Cavadzade, Yağız Can Konyalı, Özge Özpirinçci, Bennu Yıldırımlar, Caner Cindoruk, Ahu Yağtu, Ece Özdikici, Ayça Erturan, Gökçe Eyüboğlu, Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Elçin Afacan, Alper Saldıran, Şevval Sam, Eda Ece, Onur Tuna, Sevda Erginci, Gözde Mutluer, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek ve Cemrehan Karakaş gibi Fox’da yayınlanan ve yayınlanacak olan dizilerin oyuncuları da yer aldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*