Aleyna Tilki hala büyüyememiş

Aleyna Tilki hala büyüyememiş

Aradan geçen 2 yılda 18 yaşına giren ve artık daha da ünlenen Aleyna Tilki, konserden konsere koşuyor ve çocuksu giyim tarzı ile çok fazla eleştiriliyor. Genelde rahat, küçük kız çocuğu gibi kıyafet tercihleri dillere dolanan Aleyna Tilki, bazı zamanlar ‘hah şimdi oldu’ dedirten tercihler ile sahneye çıksa da bunu sürekli yapabilmiş değil.

Çok fazla eleştirilse de bunlara fazla takılmayan, umurunda olmadığını gösterircesine çıktığı konserlerde ‘şeker kız candy’ tadında sahne alan Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün verdiği konserde bir star’a yakışan, kendi tarzından uzak bir kıyafet ile çıktı. Üzerinde de şık bir ceket vardı.

Hala Büyümemiş

Ancak belli ki bu şıklık Aleyna Tilki’yi bir hayli rahatsız etmiş. Ceketi ‘hayatımı zorlaştırdı’ olarak niteleyen Tilki, paylaştığı fotoğrafın üstüne, “Artık büyüdüm, sahneye pijamayla çıkmıycam dedim. Hayatımı zorlaştıran bu ceketi giydim. Çok zormuş kadın ablalar ya. Zor yaşıyorsunuz ben hep yapamam” yazdı.

aleyna tilki ceket

Bu fotoğrafın ardından da tekrar pijama giydiği bir fotoğrafı paylaşan Tilki, bu seferde, “Ne büyümesi ya, pijama giymeye devam” dedi.

aleyna tilki pijama

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*