Aleyna Tilki kırmızı çizgilerini oluşturuyor

Aleyna Tilki kırmızı çizgilerini oluşturuyor

Genç yaşına rağmen oldukça popüler olan, özellikle genç kitlelerde azımsanmayacak bir hayran sayısına sahip olan Aleyna Tilki, geleceği de oldukça parlak görülen genç sanatçılardan biri olarak görülüyor.

Piyasaya sürdüğü şarkıları platformlarda milyonlarca insan tarafından dinlenip indiriliyor. Yakın zamanda büyük bir televizyon kanalının yeni sezon tanıtımı için seçilen şarkısı ile de büyük sükse yaptı.

Yetişkin sanatçılar arasında şu dönemlerde tartışma konusu olan plaj şarkıcılığı, kimisi için kırmızı çizgi iken, kimisi için de ‘para mı kazanıyorum’ tabi ki çıkacağım şeklinde yorumlanıyor. Sıla başta olmak üzere, pek çok isim ben standardımı bozmam, beach’lerde sahne almam, konsere çıkacağım yerler yalnızca ‘biletli’ olanlar olur derken, kimi sanatçı ise, beach, eğlence mekanı, halk konseri demeden hepsine yetişiyor.

Kırmızı Çizgiler

Belli ki Aleyna Tilki’de kendisine bu sınırları koyan isimlerden olmayı seçti. 2 saatlik bir performans için 100 bin liralık teklif alan Aleyna Tilki, “ben beach’lerde sahne almam” diyerek bu teklifi reddetmiş.

Doğru bir hamle mi? Şüphesiz! Bu yaştan kriterlerini ve kırmızı çizgilerini belirlerse, bir Sıla olmaması için hiç bir neden yok.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*