Aleyna Tilki: Şarkıya hak ettiği klibi çektik

Aleyna Tilki: Şarkıya hak ettiği klibi çektik

Her ne kadar klip şarkı ile uyuşmamış eleştirileri alsa da, Aleyna Tilki sanat yönetmenliğini üstlendiği klip için yapılan eleştirilere katılmıyor. Klibi için olmasa da, O Sen Olsan Bari’de çıkmadan önce bu şarkı olmadı, ilgi görmez yönlendirmelerine karşı durup, hayır ben bu şarkıya inanıyorum, bizim dinleyici kitlemizi çekecek bir şarkı diyerek yoluna devam etti. Sonuç olarak da, öngörüsünün doğru çıktığını gördü. Yalnız Çiçek klibi içinde zamanla anlatmak istediği anlaşılır mı, ön görüsü tekrar doğru çıkar mı bilinmez ama Tilki, ortaya doğru bir iş çıkardığı kanaatinde.

Öyle ki şu sıralar sahne aldığı yerlerde klibi ile ilgili gelen eleştirilere üşenmeden cevap veriyor ve vermeye devam edeceğini de “Ben de her konserimde bu konuyla ilgili açıklama yapmaya karar verdim.” cümlesi ile açık bir şekilde belirtiyor. İşte Tilki’nin Yeşilpınar’da bir AVM’de verdiği konserde klibi ile ilgili yaptığı o açıklama:

“Yalnız Çiçeğin klibi için, müziği ile uyumsuz demişlerdi. Ben de her konserimde bu konuyla ilgili açıklama yapmaya karar verdim. Klibin sanat yönetmeni benim, bu yüzden eleştirilerle ilgili anlamayan insanlara ipuçları vereceğim. Şarkıda yüreğimle dokunsam çiçeğine gibi sözler geçiyor, sürrealist anlatımlar var. Bu kadar değerli, gerçek üstü bir anlatımı olan şarkıyı stüdyo klibiyle bitirip kenara koyamazdık, biz bu şarkının hak ettiği klibi çektik.”

aleyna tilki yalnız çiçek klip açıklaması

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*