Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Ali İhsan Varol hak ettiği ödülü aldı

Televizyon

Ali İhsan Varol hak ettiği ödülü aldı

Bugüne kadar pek çok kanalda izleyici ile buluşturduğu, son yıllarda teve2 ekranlarında devam ettirdiği yarışma programı Kelime Oyunu ile özdeşleşen Ali İhsan Varol, bu başarısının karşılığını da alıyor.

2008 yılında Kanal 1 ekranlarında yayın macerasına başlayan, oradan Bloomberg HT’e geçen Kelime Oyunu, ardından da Show Tv’e transfer oldu. En sonda Fox’da yayınlanan Kelime Oyunu, 2017’den bu yana teve2 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

3 Eylül’de yeni sezonuna başlayacak olan Kelime Oyunu izleyici tarafından da büyük bir beğeni ile takip ediliyor. Başarılı sunumu ile takdir toplayan Varol’un 10. yılını deviren programı, reytinglerde de her daim ilk 100’de yer almayı başarıyor.

Gerek yeni bölümleri gerekse de tekrar bölümleri ile reytinglerde kendisine yer bulmayı başaran Kelime Oyunu, Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği tarafından verilen Medya oskarları’nda ödüle layık görüldü.

Mütevazi bütçesi, çok kazandırmayan ama bilginin yarıştığı programı 2017 yılının ‘En İyi Yarışma Programı’ seçildi. Ali İhsan Varol’un bu programı, küçük bir bütçe ile büyük işler yapılabileceğinin belki de en büyük kanıtı sayılabilir.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı