Alişan Demet Akalın ile barıştığı iddialarını canlı yayında yalanladı!

Alişan Demet Akalın ile barıştığı iddialarını canlı yayında yalanladı!

Canlı yayında verilen bu bilginin ardından haber platformları gelişmeyi Alişan ve Demet Akalın barıştı diyerek manşetten duyurdu. Halbuki programı izleyenlerin de fark etmiş olacağı üzere ne Alişan, ne de Demet Akalın’ın ağzından barıştık diye bir söz çıkmadı.

Bu iddialar üzerine bugün Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına bağlanan Alişan, o da nereden çıktı, ‘barışma marışma yok’ konu nereden nereye geldi, olaylar karıştı diyerek barıştığına yönelik çıkan iddiaları net bir şekilde reddetti.

Barışmayacağını belirtti

Demet Akalın ile aralarında yaşanan 6 yıllık husumetin tatlıya bağlanıp bağlanamayacağı ile ilgili de konuşan ünlü türkücü, bu şekilde böyle konuşarak, söylenerek barışmak söz konusu değil. “Hani bir özür falan olursa, barışmak değil de bir şeyler olabilir” sözlerini kullandığı bir açıklama yaptı.

Canlı yayına telefon ile bağlanan şarkıcıya küs olduğu Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz’de bir kere daha soruldu. Mahsun Kırmızıgül ile özürlük bir durum olmadığını, son yaptıklarının telafi edilemeyecek olduğunu söyledi. Özcan Deniz için ise daha yumuşak olduğu görülen Alişan, merhaba derse merhaba derim diyerek, Özcan Deniz ile barışabileceğinin sinyallerini verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*