Alişan: Mahsun Kırmızıgül ile ‘ASLA’ yan yana gelmem

Alişan: Mahsun Kırmızıgül ile 'ASLA' yan yana gelmem

Uzun yıllardır süren küslük, Özcan Deniz’in babası vefat ettiğinde Mahsun Kırmızıgül ziyareti sonrasında yerini sıcak esintilere bırakmış ve Mahsun Kırmızıgül ile Özcan Deniz tekrar görüşmeye başladı.

Bu fotoğraf karesinde ki iki isim barışırken, Alişan bu karenin dışında kaldı. 2. sayfa programına bağlanan şarkıcı, Mahsun Kırmızıgül ve Özcan Deniz ile önümüzdeki yıllarda yan yana gelir misiniz diye sorulan soruya oldukça kesin konuştu.

Asla Yan Yana Gelmem

“ASLA! ASLA!” diye 2 kere vurgulayan ünlü şarkıcı, bilhassa Mahsun Kırmızıgül’e olan kırgınlığını canlı yayında bağlandığı programda anlattı.

Bir düğüne babası ile birlikte giden Alişan, orada konuklardan biri olan Mahsun Kırmızıgül’ü gördüğünde yanına doğru gitmiş ve yanında babası olmasına rağmen arkasını dönüp suratlarına bile bakmamış.

Bu anısına yer veren Alişan, bugün sokakta hiç tanımadığımız insanlar gelince fotoğraf çektiriyoruz, büyükse ellerini öpüyoruz, o benim babam yahu böyle bir şey olur mu diyerek yakındı.

Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül ile asla bir daha yan yana gelmeyeceğini ifade ederek, eski abilerine karşı olan kırgınlığının boyutunu bir kez daha ortaya koydu. İşte o telefon konuşması:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*