Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Alişan, Masko reklamı için tanıtım toplantısına katıldı

Magazin

Alişan, Masko reklamı için tanıtım toplantısına katıldı

Ünlü şarkıcı Alişan ve oyuncu eşi Buse Varol’un birlikte kamera karşısına geçip, mobilya markası Masko Mobilya Kent’in reklam filminde oynadılar.

Alişan, Masko reklamı için tanıtım toplantısına katıldı

Kısa bir süre önce anlaşıp, kamera karşısına geçtikleri reklam filmi için, 2 ev alacak para değil ama iyi para aldık diyen Alişan ve Buse Varol’un 700 bin TL aldıkları öğrenildi.

Reklamın tanıtım toplantısı kapsamında kamera karşısına geçen ünlü çift, İkitelli Masko Mobilya Kenti’nde açıklamalarda bulundular.

5.5 aylık hamile olan Buse Varol, eşinin reklam filminde verdiği ‘romantik’ izlenimine karşın, aslında öyle biri olmadığını “Bir tek mutfak kısmı doğru, yemek yapar. Ancak ağızdaki gül ve kahvaltı kısmı yok” diyerek güldürdü.

Varol, planlanan doğum tarihinin 10 Şubat olduğunu açıklarken, Alişan’da bebeklerinin müziğe karşı tepki verir halde olduğunu belirterek, “Çocuğum Vivaldi, Chopin dinliyor” dedi.

Pek çok ünlü ismin aksine, doğumlarını Türkiye’de yapmaya planladıklarını da söylediler.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı