Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Alkolü fazla kaçıran Gizem Karaca otelden kovuldu!

Magazin

Alkolü fazla kaçıran Gizem Karaca otelden kovuldu!

Şu sıralar yeni sinema filminin çekimleri için Fethiye’de bulunan güzel oyuncu Gizem Karaca, konakladığı otelden kovuldu.

Alkolü fazla kaçıran Gizem Karaca otelden kovuldu!

Daha önce haberini duyurduğumuz, Ümit Kantarcılar ile başrolü paylaştığı ‘Bizim Semtin Çocukları’ filminin çekimleri için Fethiye’de bulunan güzel oyuncu Gizem Karaca, alkolün etkisi ile olay çıkarınca, otel yönetimi tarafından kovuldu.

Otelin lobisinde bağırıp çağıran Gizem Karaca, görevlilerin müdahele etmeye ve sakinleştirmeye çalışmasına rağmen tartışma yatıştırılamadı. Film ekibi ve oyuncu arkadaşları da sakinleştirmeye çalışsa da olay daha da büyüdü.

Oteli birbirine katması nedeniyle otelin diğer müşterilerinin durumdan rahatsız olması nedeniyle, otel yönetimi Gizem Karaca’nın otelden çıkış yapmasını istedi. Ünlü oyuncu da bavulunu alıp, başka bir otele yerleşti.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı