Alp Kırşan, Mustafa Topaloğlu’ndan iyi haberler verdi

Alp Kırşan, Mustafa Topaloğlu'ndan iyi haberler verdi

Kalp damarlarının tıkalı olması nedeni ile stent takılmasının ardından yoğun bakımda uyutularak durumu izlenen Mustafa Topaloğlu gözlerini açtı, sağlığının da gayet yerinde olduğu duyuruldu.

Ünlü sunucu Alp Kırşan, ziyaret ettiği Mustafa Topaloğlu’nun fotoğrafını paylaştı. Hasta yatağında çekilen selfie’yi sosyal medya hesabından paylaşan Kırşan, ‘abilerin abisi’ dediği türkücünün sağlık durumunun iyi olduğunu yakında da taburcu edileceğini müjdeledi.

Haberler Verdi

Sevilen sunucu o paylaşımında, “Abilerin abisi Mustafa Topaloğlu’nun sağlık durumu çok iyi, neşe kattık gecesine, yarın öbür gün taburcu olur kısmetse, dualarınızı esirgemeyin.” yazdı.

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine başvuran sanatçı Mustafa Topaloğlu’nun sağlık durumuna ilişkin olarak;

“25.09.2018 tarihinde sabah saat 03:00 sıralarında göğüs ağrısı ile Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine başvuran sayın Mustafa Topaloğlu, akut koroner sendrom ön tanısı ile koroner anjiyografi çekilmek üzere anjiyo ünitesine alınmış, kalp damarlarından birinin tıkanıklığı nedeniyle sorunlu damara stent konulmuştur.

Şu an hastamızın bütün parametreleri stabil, şuuru açıktır. Yoğun bakımda tedavi gören hastamızın yarın sabah normal servise alınması planlanmaktadır.” dendi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*