Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Alperen Khamis’in annesine vedası

Magazin

Alperen Khamis’in annesine vedası

Geçirdiği trafik kazası sonrasında 2 aydır yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren annesi Nilgün Aksu’yu kaybeden genç oyuncu Alperen Khamis, anneannesinin ardından annesi için de son vazifesini yerine getirdi.

Kanal D’nin büyük bir ilgi ile takip edilen Çocuklar Duymasın’ın Beton Orçun’u geçtiğimiz gün vefat eden annesini, sevenleri ve yakınlarının eşliğinde son yolculuğuna uğurladı.

Yaşanan elim trafik kazasında anneannesi olay yerinde hayatını kaybeden Khamis, iyileşmesi için umutla beklediği annesinden de dün acı haberi aldı. 2 aydan bu yana yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden Nilgün Aksu, yaşam mücadelesini kaybedip, hayata gözlerini yumdu.

Tarabya Merkez Camii’nde gerçekleştirilen cenaze törenine aile yakınları yanı sıra, Khamis’in okul arkadaşları ve Çocuklar Duymasın’ın oyuncuları Zeyno Gönenç, Ferdi Akarnur, Mehmet Baran Erdoğan ile dizinin yapımcısı Birol Güven’de katıldı.

nilgün aksu cenaze

DOMİNANT TEYZE YALNIZ BIRAKMADI

Törene katılanlar arasında yer alan Zeyno Güvenç, dizide oğlu Beton Orçun’u oynaya Khamis’i de bir an olsun yalnız bırakmadı.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı