Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Anne Sema Kural, oğlunun arkasında durdu

Magazin

Anne Sema Kural, oğlunun arkasında durdu

Sıla’ya uyguladığı şiddet sonrasında hakkında 3 aylık uzaklaştırma kararı verilen Ahmet Kural cephesinde, annesinden üstü kapalı bir gönderme geldi.

Anne Sema Kural, oğlunun arkasında durdu

Ahmet Kural’ın ifadesinde Sıla’yı darp ettiğini inkar ettiği, Sıla ile aralarında yaşanan tartışmanın da popçu Okan Can Yantır ile aşk yaşadığı gerekçesi ile çıktığını söylediği olay ile ilgili ailelerde tarafını belli etti.

Daha önce eşi Mesut Kural ile birlikte, o dönem oğlunun sevgilisi olan Sıla’nın konserini dinlemeye giden anne Sema Kural, müstakbel gelini Sıla için, “hanım hanımcık bir kız” ifadelerini kullanmıştı.

Oğlu ile yaşadığı tartışma sonrasında, darp iddialarına inanmayan ve iftira olduğuna inanan Sema Kural, sosyal medya hesabından 3 Kasım’da bir paylaşımda bulundu.

Anne Sema Kural, sosyal medyadan yaptığı o paylaşımda, Anton Çehov’un meşhur “Eğer sen kusursuz olsaydın başkalarının kusurlarını bulup çıkarmaya bu kadar meraklı olmazdın” sözünü paylaştı. Anne Kural’ın bu paylaşımı Sıla’ya gönderme olarak algılandı.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı