Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Arda Turan-Aslıhan Doğan çiftinin bebeği geliyor!

Magazin

Arda Turan-Aslıhan Doğan çiftinin bebeği geliyor!

Bugün son kontrolü için hastaneye giden Aslıhan Doğan, doğum için hastaneye yatışını yaptı.

Arda Turan-Aslıhan Doğan çiftinin bebeği geliyor!

Geçtiğimiz günlerde Berkay Şahin’in burnunu kırması ile uzun süre konuşulan Arda Turan’ı bebek heyecanı sardı. Eşi Aslıhan Doğan, hastaneye doğum için yatışı yapınca, Arda Turan’da bebek heyecanı ile hazırlıklara başladı.

Hamza Arda ismini verecekleri erkek çocuklarının bugün ya da yarın doğması beklenirken, eşinin doğum için hastaneye yatması sonrasında Arda Turan hemen saç ve sakal traşı olmaya gitti.

Veysel Senel, ünlü futbolcu Arda Turan’ı traş ederken çekilen fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak, Arda Turan’ın heyecanını şu sözlerle anlattı:

“Canım kuzenimle bugün keyifli ve eski saç ve sakal modelimize dönüş yaptık. Bugün yeğenim Hamzanın gelişiyle de çok heyecanlıydı. Allah’ın izniyle hastahaneye uğurladık küçük Hamza’mızı beklemeye başladık hayırlısıyla.”

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı