Arda Turan ile Berkay Şahin’in Aylık Gelirleri Şok Etti!

Arda Turan Berkay Şahin

Yaşanılan kavga sonrasında mahkemelik olan Berkay Şahin ile Arda Turan arasındaki gerilim bu sefer başka noktalara ulaştı. İki isim de ilk kez mahkemede hakim karşısına çıkarken kazandıkları aylık maaşlar gündemde şok etkisi yarattı.

Ünlü futbolcu Arda Turan ile mahkemelik olan şarkıcı Berkay Şahin arasındaki mahkemede karar verildi. Duruşma mahkeme hakimi tarafından 19 Haziran 2019 tarihine kadar ertelendi. Berkay’ın avukatı mahkeme çıkışında yaptığı açıklamasında, adalet eşitliğinden bahsederek kuralların Arda Turan için de uygulanmasını istedi.

Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’nda bulunan Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın ilk duruşmasına Arda Turan ile beraber Berkay Şahin’de katıldı. İkilinin arasına mahkeme salonunda adliyeye ait olan bir özel güvenlik görevlisinin oturması dikkatlerden kaçmadı. Arda Turan’ın mahkemedeki avukatları davanın içeriğinin yasaklanması talebine karşılık ret cevabı alınca şoke oldu.

Duruşmada kimlik tespiti sırasında futbolcu Arda Turan, aylık gerilirinin 300 bin Euro olduğunu söyledi. Berkay ise şarkıcı ve aylık gelirinin sadece 1000 lira civarlarında olduğunu dile getirdi. Berkay’ın bu sözleri sosyal medyada büyük bir yankı uyandırdı. Berkay, mahkemedeki savunmasında, Arda Turan’ın hatalı olduğunu ve kendisinden özür dilemesi gerektiğini söyledi.

İddianame Okundu

Başsavcılık tarafından hazırlanan iddianamede sanık Arda Turan hakkında cinsel taciz, adam yaralama ve panik yaratabilecek tarzda ruhsatsız silah bulandırma suçlarından hakkında 3 yıldan 12 yıla kadar; sanık Berkay Şahin hakkında ise hakaret suçlamasından dolayı 3 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istendi. İddianamede ayrıca 10 Ekim 2018 tarihinde Berkay Şahin’in eşi olan Özlem Şahin ile beraber gece saatlerinde Sarıyer’in Emirgan ilçesinde bulunan bir eğlence mekanına gittikleri belirtildi. O esnada Özlem Şahin’in yanına gelen Arda Turan’ın kendisini omzu ile dürttüğü ve selamlaşma esnasında oyuncunun cinsel içerikli sözler sarf ettiği aktarıldı.

Yaşananların ardından Özlem Şahin’in bunları eşi Berkay’a anlattığı ve olayların sonrasında ünlü şarkıcının Arda Turan’a kafa attığı ve akabinde de arbede çıktığı, çevredekilerin de duruma müdahale ederek zanlıları uzaklaştırdığı mahkemede iddianame olarak okundu.

Eğlence mekanında Burak Yılmaz ile beraber olan Arda Turan’ın aldığı kafa darbesinden sonra sabah saatlerinde birlikte eve gittikleri, Berkay’ın ise özel bir hastanede tedavi gördüğü belirtildi.

Berkay Şahin Kimdir?

1981 yılında Ankara’da dünyaya gelen Berkay Şahin, aslen Artvinlidir. 1996 senesinden bu yana İzmir’de hayatına devam eden Berkay, 2009 yılında İstanbul’a gelerek burada kalmaya karar verdi. Berkay, albüm çıkarmadan öncede Bodrum, Antalya, Çeşme, Kuşadası gibi tatil yörelerindeki belli mekanlarda sahne tecrübesi yaşadı.

2010 senesinde Ele İnat albümü ile müzik piyasasına merhaba diyen Berkay Şahin, 2012 yılında da ikinci albümü Aşk Sadece ile sevenlerinin karşısına bir kez daha çıktı. 2013 yılında Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay ile adı aşk dedikodularına karışan Berkay, 30 Ağustos 2016 tarihinde Özlem Katipoğlu ile Bodrum’da evlenerek dünya evine girdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*