Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Arda Turan: Kafayı koydum, silahla hastaneye gittim

Magazin

Arda Turan: Kafayı koydum, silahla hastaneye gittim

Yılın magazin bombası olarak kayıtlara giren Arda Turan-Berkay Şahin kavgası ile ilgili yazılıp çizilenlerde, Arda Turan, Şahin ailesinin cephesinden gelenlerin aksine bir açıklama yaptı.

Arda Turan: Kafayı koydum, silahla hastaneye gittim

Teve2’nin başarılı magazin programı 2. sayfanın ulaştığı Arda Turan, Berkay Şahin’i dövmesi ve hastaneye silahla gittiğine yönelik açıklamaları doğruladığı bir açıklamada bulundu.

Özellikle ‘silah’ iddiaları infial yaratırken, Arda Turan’da bunu doğruladı. Hastanede ateş ettiği bilgileri de ortaya atılırken, buna ilişkin bir şey demeyen Arda Turan şu açıklamayı yaptı:

“Özlem Ada Şahin ve arkadaşları yan masamızda eğleniyordu. Bir saat sonra mekana Berkay geldi. Berkay, arkadaşlarımla otururken yanıma geldi, ‘Kaptan seninle yarın konuşabilir miyiz?’ dedi. Ben şakalaşıyor sandım, ‘Tamam Berkay, konuşalım’ dedim. Sonrasında ensemden tuttu, o an çok sinirlendim ve kafayı koydum. O ana kadar neden kavga ettiğimizi bile bilmiyordum. Olayları Aslıhan’dan öğrendim, onu da Berkay’ın eşi aramış. Duyduklarım karşısında şoke oldum. Berkay’ın eşiyle aramızda hiçbir sohbet olmadı. Olanları duyunca hemen hastaneye koştum, yanımda da silah vardı. ‘Bu olaylara sen inanıyorsan kafama sık’ dedim. Berkay ve eşiyle orada helalleştik ancak sonrasında bu tarz paylaşımlarda bulundular.”

Yine programda Özlem Ada Şahin’in, Aslıhan Doğan’ın kendisini aradığına yönelik arkadaşlarına verdiği beyan içinde ulaşılan Aslıhan Doğan Turan da şöyle konuştu:

“Özlem’in bende numarası bile yok, kendi mesaj attı bana. Konuşmamız lazım falan dedi, ben bir yerden sonra dinlemeyi bıraktım zaten. Bana bir müsade Özlemcim dedim, bana kocam anlatır bu mevzuyu dedikten sonra bana başka bir şey anlatamadı zaten diyor. Birde ekliyor: Özlem Ada Şahin’in kitabı ne zaman çıkıyormuş, sorarsınız artık! Beni de tanıyorsunuz, ben dürüst bir insanım.”

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı