Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın bebekleri doğdu

Magazin

Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın bebekleri doğdu

Başakşehirli futbolcu Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan, anne-baba olma mutluluğunu yaşadı.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın bebekleri doğdu

8.5 aylık hamile olan Aslıhan Doğan sezeryan ile ‘Hamza Arda’ adını verdikleri bebeğini Dünya’ya getirdi. Ünlü çift çocuklarını kucaklarına alarak büyük bir mutluluk yaşadı.

Çocuklarının doğması ile ilgili ilk açıklama futbolcu Arda Turan’dan geldi. Babalık duygusunu yaşamaya başlayan Arda Turan bebekleri ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Çocuk çok iyi çok şükür. İnşallah vatana millete hayırlı olur. Enteresan bir his. Çok ufak. Korku, üstüne titreme başka bir hissiyat. 3 kilo doğdu. Aslıhan’dan müthiş performans. Aslıhan çok güçlü bir kadın. İnsan hiç hissetmediği bir şeyi hissediyor. Doğuma girmeyecektim Aslıhan son anda ‘gel ‘ dedi. Girdim. İnsan o filmlerdeki gibi sarılı bir bebek çıkacak sanıyor. Çıkan bambaşka bir şey. Çok değişik bir his.”

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı