Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Arda Turan ve Berkay Şahin 30 Ocak’ta hakim karşısına çıkacak

Magazin

Arda Turan ve Berkay Şahin 30 Ocak’ta hakim karşısına çıkacak

Son haftaların en çok konuşulan konularından biri olan Arda Turan ve Berkay Şahin’in arasında yaşanan kavganın görüleceği davanın tarihi belli oldu.

Arda Turan ve Berkay Şahin 30 Ocak'ta hakim karşısına çıkacak

Arda Turan’ın Berkay Şahin’in burnunu kırdığı ve hastane odasında silahının ateş aldığı olayın görüleceği davanın tarihi 30 Ocak olarak açıklandı.

Emirgan’daki Gizli Kalsın isimli mekanda 10 Ekim gecesinde yaşanan, Arda Turan ve Berkay Şahin arasında gerçekleşen ve magazin gündemini uzun süre meşgul eden olayın iddinamesi İstanbul 41. Asliye Ceza Mahkemesi’nce kabul edildi. Mahkeme, duruşma tarihi olarak 30 Ocak tarihini ilan etti.

ARDA TURAN’A 12.5 YIL HAPİS İSTEMİ

Diğer yandan Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasındaki yaşananlar hakkında iddianame de hazırlandı. Futbolcu Arda Turan hakkında “cinsel taciz”, “ruhsatsız silah bulundurmak”, “genel güvenliği kasten tehlikeye sokmak” ve “kasten yaralama” suçlamaları nedeniyle 12.5 yıl hapsi isteniyor.

TEHDİT İÇİN TAKİPSİZLİK

Şarkıcı Berkay Şahin hakkında ise “hakaret” suçlamasıyla ayrı bir iddianame hazırlandı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianamelerde Berkay Şahin’e 2 yıla kadar hapis isteniyor. Berkay Şahin hakkındaki “tehdit” suçlamasından ise takipsizlik verildi.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı