Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Arda Turan’ın mütevazi tatili

Magazin

Arda Turan’ın mütevazi tatili

Başakşehir kulübünde top koşturan ünlü futbolcu Arda Turan, yaz aylarını geçirdiği sosyetenin gözdesi Çeşme Alaçatı ve Bodrum gibi yerler yerine, Akçay’ı tercih etti.

Hemen hemen 6 aylık hamile olan eşi Aslıhan Doğan Turan ile sessiz ve sakin bir tatil tercihinde bulunan Arda Turan, Balıkesir’e bağlı Akçay’da yer alan Venüs Villalarından villa satın alarak, gözden uzak bir tatili tercih etti.

Turan’ın, 6 aylık hamile olmasına karşın yalnızca 4 kilo alması gündeme gelen eşi Aslıhan ile Bodrum ya da Çeşme yerine Akçay’da tatil yapması, stresten ve basından uzak tutup, rahat bir hamilelik dönemi geçirmek için tercih ettiği konuşuluyor.

650 bin TL’nin üzerinde bir fiyata aldığı villa’da tatilini yapan Turan, denizin tadını çıkarırken, ara ara esnaf sohbetlerine iştirak ediyor.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı