Arka Kapak dergisi veda etti

Arka Kapak dergisi veda etti

Krizin yaşandığı şu günlerde kimisi fiyat arttırıp, kimisi de tepki olarak cep boy yayın çıkarma seçeneğini tercih ederken kimisi için malesef bu alternatifler bulunmuyor ve kepenk kapatmak zorunda kalıyorlar.

Dükkanı kapatıp giden yayın kuruluşlarının arasına, 3 yıldan bu yana faaliyet gösteren ‘Arka Kapak’da katıldı. Dergi yetkilileri Sevgili Arka Kapak Okurları diyerek başladığı yazısında, yayına hayatlarına son verdiklerini şu sözlerle duyurdu:

Sevgili Arka Kapak Okurları; Türkiye’nin en iyi kitap ve kültür dergisi olma yolunda çıktığımız bu serüvenimizde 3 yıldır ara vermeden her ay sizinle buluştuk. Heyecan ve emekle hazırladığımız her sayıyı sizlere ulaştırmaya çalıştık. İlk sayımızdan son sayımıza kadar birlikte büyüdük, öğrendik, paylaştık ve çoğaldık… İçinde bulunduğumuz ekonomik şartlar sebebiyle 36. sayımızdan sonra yayın hayatında olamayacağımızı üzülerek belirtmek istiyoruz. Başta yola çıktığımız yazar ve çizerlerimize, dergimizin her aşamasına destek veren tüm ekibimize ve yayın serüvenimizde bizi yalnız bırakmayan siz değerli okurlarımıza teşekkür ediyoruz. Hoşça kalın!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*