Arka Sokaklar 503. Bölüm Fragmanı Mesut Öldürülecek Mi?

Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen dizilerinden Arka Sokaklar. 502. bölümü ile tekrardan yayına giriyor. Uzun bir aranın ardından yeniden izleyenleri ile buluşacak Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde heyecan yine kaldığı yerden devam ediyor. Arka Sokaklar 503. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Efsane dizi Arka Sokaklar yeni 502. bölümü ile yeniden ekranlara dönüyor. Arka Sokaklar dizisinde; yanmış arabadan çıkan ceset gizemi iyice arttırıyor. Bu yanmış cesedin üzerinde yapılan aramalarda ise Hakan’ın kimliğinin çıkması ekibi oldukça zorda bırakıyor. Peki Hakan ifşa olacak mı? Aylin’de gördüğü manzara karşısında büyük bir şok yaşarken bundan sonra ne olacağı merak konusu oluyor.

Arka Sokaklar 502. Bölüm Özeti

Ve Mesut kaçırılır. Ekip, Mesut’un kalan eşyalarını bulunca hayatından şüphe eder. Listeyi Taylan’dan alan Mesut bunu Ekrem’e verir. Karşılığında ise aldığı Taylan’ın fotoğrafıdır. Taylan, ekibin üzerine rastgele ateş ederken Engin’in silahından çıkan kurşunlarla vurulur. Mesut ise eski silah arkadaşının vurulmasından ötürü oldukça üzgündür. Cenaze evine giderek, Taylan’ın ablasından hakkını helal etmesini ister.

Arka Sokaklar 503. Bölüm Fragmanı

Dilan, hücre evine giderek onlardan Mesut’u öldürmelerini ister. Bunun için teröristlerle pazarlık yapmayı bile göze alır. Adamlar bir plan yaparak Mesut’u kaçırır ve Dilan’ın yanına getirir. Mesut’da geldiği evde Dilan’ın geçmişte yaşamış olduğu bir operasyon sırasında öldürdüğü Reşo’yu hatırlar.

Ekipteki diğer arkadaşlar ise Mesut’tan haber alamayınca büyük bir şok yaşar. Tunç’ta evden çıkarak soluğu emniyette alır. Ekrem’den hücre evi hakkında bilgiler alan ekip, hemen harekete geçer. Hücre evinde bulunanlardan biri Dilan’ın Mesut’u tuttuğu yeri itiraf eder. Ancak Mesut o bulunduğu yerden çoktan götürülmüştür. Ekiptekiler gittikleri yerde Mesut’un kanlı elbiselerini bulurlar. Selin olduğu yerde sinir krizi geçirerek fenalaşır.

Adem ve Şaban’ın ölümünden şüphe duyan Engin, bunu başka bir doktora anlatır. Doktor Nazım’da ölümlerin üzerinde şüphe bulunduğunu doğrulayarak hastanedeki bir maddeyi ele geçirir. Engin artık katile yaklaşmanın sevincini yaşamaktadır.

Arka Sokaklar Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Yanan cesedin kimliğini araştıran ekip, bunun Hakan’a ait olmadığını öğrenir. Fakat Hakan halen kayıptır. Kendilerine gelen video ile harekete geçen ekip, uyuşturucu çetesi ile pazarlık yapar. Uyuşturucu çetesinin lideri Nizam, takas için ekipten para istemektedir. Ekip, paranın Şaban’da olduğunu öğrenir ve bunu geri alarak yola koyulur. Sıra takasa gelmiştir.

Arka Sokaklar 503. Bölüm Fragmanı

Takas için Aylin görevlendirilir. Rıza baba bunu istemese de Aylin’in ısrarlarına fazla dayanamaz. Takas vapur içerisinde gerçekleştirilecektir ancak ekipte Aylin’i yalnız bırakmak istemez. Çete üyeleri durumdan şüphelince Aylin ile beraber boğazın sularına atlar. Bu hareketi gerçekleştirilmesinden sonra Aylin’in yanındaki ekip arkadaşları ikinci bir şok dalgasının içinde kalır.

Mesut ise eski bir dava yüzünden Ekrem ile karşı karşıyadır. Özel harekatçıların tüm listesine ulaşan gizli bir kişi bunu terör örgütlerine satacağını söyleyince işler karışır. Mesut ile Ekrem birlikte hareket etmek zorunda kalırlar ancak Ekrem pek de çok dost canlısı değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*